Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
ABOUT
Dit is iets bijzonders. Een embryo van Heartbreaker x Carthago x Voltaire die in 2023 geboren wordt. De nafok van Heartbreaker blijft immens populair en wordt voor hoge prijzen verkocht op veilingen.
Wist u dat meer dan 35 goedgekeurde Heartbreaker-zonen de 1.60m Grand Prix bereikten, zoals Quasimodo vd Molendreef, Action-Breaker, Orlando, Toulon, Romanov, Vancouver d'Aurvay, Hardrock Z, Echo van 't Spieveld en Halifax van het Kluizenbos?
Moeder Carma Z (1.30m springen) stamt af van een andere grootheid, de olympische hengst Carthago die heel veel vermogen aan zijn nakomelingen gaf. Nog altijd zijn er Carthago-zonen die de fokkerijk dienen nadat ze zichzelf op topniveau bewezen, zoals Cicero Z van Paemel, Mylord Carthago en Cartani. Carma's halfzus leverde de bonte Hamberlins Chilli (1.50m springen).
Voor de draagmerrie dient €2.000,- borg betaald te worden.
Grootmoeder Ravella (Voltaire x Carneval) bracht drie 1.30/1.35 springpaarden en is een halfzus van Tornado (1.50m springen). Overgrootmoeder Hallo sprong ook 1.50m parcorusen.
PEDIGREE
Heartbreaker
Nimmerdor
Farn
Ramonaa
Bacarole
Silvano
Orchidee
Carma Z
Carthago Z
Capitol I
Perra
Ravella
Voltaire
Halla