CHACCO GIRL VAN DE GORDENDIJK

Zeer aansprekelijk en lichtvoetig veulen
Bekijk de gehele collectie van SLF Horse Auction - September 2022, FOALS & EMBRYOS ending 19-09 (9PM CET)

Eindigde op

19 sep. 2022 22:04:00

Verkocht naar Zwitserland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

ABOUT

Chacco girl van de gordendijk een chique merrie veulen met alles erin !!

Dit prachtige merrie veulen is van de jonge veel belovende springhengst Chacco White ( Chacoon blue x Spartacus x Calido )
Verder langs moeders kant vinden we Quadros 3 de 1.60 springende hengst van Quidam de revel welke met Marco Kutscher op het allerhoogste niveau presteerde.

De grootmoeder van dit veulen, Zamaria vertegenwoordigd een sterke vertakking van de vooraanstaande holsteinerstam 18B1. Zelf is zij de halfzus van de Westfaals goedgekeurde hengst Catum ( Cassini I) Uit de haar halfzus komt de holsteins gekeurde hengst Chin Champ (1.45)

Chacco girl van de gordendijk , een super gebouwd veulen met heel veel sport en prestatie in de familie. Zeker het kopen waard !

INFORMATIE

Geboortedatum 24-04-2022
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Chacco White
Chacoon Blue
Chacco-Blue
Cindina
Sirtaki
Spartacus
Calimera
Qamaria vh Neremhof
Quadros 3
Quidam de Revel
Pia Estelle
Zamaria
Indoctro
L-Chiwa
Bekijk pedigree